Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy idelye átlátszó bőséges...

Egy idelye átlátszó bőséges folyásom van, mitől lehet?

Figyelt kérdés

30 éves nő vagyok teljesen higiénikus. Nem élek nemi életet, nincs kapcsolatom 2 hónaja. kb 1 hónapja vettem észre ezt a tünetet, gondoltam a hormonok. Kb 10 napig csak pisilés során távozott belőlem ez a tojásfehérje szerű szintelen szagtalan valami. (amit azelőtt s tapasztaltam havi vérzés után kb 10 nappal pár napig) Oké. Majd elmúlt. De vissza tért, és ezúttal véres volt! Azonnal nőgyogyi, majd 5 napig 2x1 NORCOULUT-ot irta fel hogy szedjem. Mjad esedékes lenne hogy meg jöjjön havim. De elég rendszertelen, szóval nem jött még meg. Miután ha ez meg történik, és el elmúlik, a és ha van még bármilyen tünetem, menjek vissza rák szürésre ( amit rendszeresen, évente megteszek ) azt mondta a doki.

Nagyon félek hogy komoly bajom lehet! Valakinek valami hasonló tünet, megoldás, köszönöm!


2020. febr. 20. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
A tojásfehérje szerű nyák középidőben a peterés jele, teljesen normális.
2020. febr. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez normális? :o És a vér? Be nézett a nőgyogyász, alaposan meg vizsgált, és rendben talált mindent, de! A vér a sajátom volt igaz nem bőséges, de ilyesztő azért ez! Remélem csak hormonális az egész, ésmiután végre megjött nem lesz több ilyen!
2020. febr. 20. 10:55
 3/3 anonim ***** válasza:
2020. febr. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!