Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Más is van, akinek állandó...

Más is van, akinek állandó jellegű a fehér folyása?

Figyelt kérdés
Nem az ovuláció körüli nyákról beszélek, vagy a menstruáció előtti napokban jelentkező folyásról, ezek is jelen vannak, és ez a kettő ismerteb is. De nekem már évek óta folyamatosan van fehér folyásom, menstruáció után 4-5 napig száraz vagyok, aztán ovulációig egy átlátszó, ragacsos (fehér) folyást tapasztalok, nem viszket, nem nagy mennyiség, és mindig ugyanolyan. Csak sok helyen olvasom hogy egyesek ezt abnormálisnak tartják, és nem értem miért, szerintem csak normális öntisztító folyamat.

2020. jan. 9. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Néha nem árt fertõtleniteni, egyszerü intim lemosóval.
2020. jan. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Normális. Egyénenként változik, hogy kinek mennyire intenzív. Akinek enyhébb vagy szinte nem is észrevehető, annak fura, nem normális, ezért olvasol ilyeneket.

Ha zavaró, akkor vékony tisztasági betét segít.

2020. jan. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Normális, soha nem vagyok száraz, nézd meg a videót; a csatorna is nagyon hasznos.

https://www.youtube.com/watch?v=Ko6zUGZqrJA&t=8s

2020. jan. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
29%
Csajok vigyázzatok, a betét fétises újra töltve támad!
2020. jan. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, nekem mindennap van.
2020. jan. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!