Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fájhat az alhasam? Néha...

Mitől fájhat az alhasam? Néha csak a jobb oldalon szúr kifezetten, néha az egész fáj. Majdnem két hetet késett is, aztán megjött, de azóta fáj.

Figyelt kérdés
2008. nov. 20. 17:45
 1/2 yuda ***** válasza:
77%

most komolyan.... !


ha két hete tart miért nem mész orvoshoz?

gondolod itt a fórumon valaki megnyugtat?

lehet teljesen ártalmatlan,de mivel nem múlik,már holnap irány az orvos,mielőtt bajod esne-jobb,ha ő nyugtat meg!

2008. nov. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia!Nekem is voltak hasonló tüneteim,azzal a különbséggel,h nekem a bal oldalon szokott fájni,de rendesen.Gondoltam megfázhattam,csakhogy utólag kiderült,egy ciszta miatt volt az egész,ami kirepedt,és vérezni kezdett.Azonnali műtét lett a vége..Tehát csakis azt tudom ajánlani,mint az előttem szóló,h keress fel egy nőgyógyászt..Minnél előbb,annál jobb!Jobbulást!
2008. nov. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!