Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sajnos 10 nappal ezelőtt volt...

Rius1213 kérdése:

Sajnos 10 nappal ezelőtt volt abortuszom. Vérzés, barnázas, meddig?

Figyelt kérdés
Sajnos 10 nappal ezelőtt volt abortuszom. Utána 3 napig normál menzesz volt, majd 3-4 nap tájékán 2 'adag'erősebb vérzés volt. Ahogy a 2 adag ürült, szinte semmilyen vérzésem van. Barnázás van még, és egy nap egyszer egy apróbb vér is távozik. Tegmap voltam orvosnàl, Nézett ultrahamgot, azt mondta minden rendben, a vérzés, barnázás majd elmúlik. Lehet ez így ebben a formában gond
2020. febr. 21. 20:41
 1/6 A kérdező kommentje:
Lehet ez esetleg gond? Vagy volt már mas is így? Magáért a beavatkozásért, megkérlek ne itélkezzetek, okom volt nyilván rá.
2020. febr. 21. 20:44
 2/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, lázam, fájdalmam nincs.
2020. febr. 21. 20:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Bár nekem missed ab volt, de kb.egy séma..

Kb.4-5 napig vérezgettem, utána elmúlt és köv.hónapban meg is jött kb.2 nap csúszással. Nekem is azt mondták,lázam de legyen mert akkor azonnal vissza a dokihoz. Valaki tovább is vérezhet.

Nem ítéllek el, mindenki hibázhat,de kérlek ezentúl légy óvatosabb. :)

2020. febr. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia. Jan. 20.an volt abortuszom, 2 hétig vereztem, 3. Héten voltam dokinál minden rendben van

Azt mondták 2 hétig normális a vérzés, ha nagyon vérzel vagy lázas vagy ügyelet

2020. febr. 22. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyan így voltam ne aggódj majd elmúlik
2020. febr. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia. Én abortusz után éppen véreztem aznap és el is múlt pár óra volt. . Utána már nem tudom hány hétre jött meg normálisan. Szerintem mindenkinél más .
2020. febr. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!