Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 hete abortuszom volt, és a...

6 hete abortuszom volt, és a műtét után 11 nappal nemi életet éltünk, amit ilyenkor tilos! Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

azóta véreztem 3-4 napig, voltam nőgyógyásznál, de mivel még nem vizsgálhatott meg, a jövőhéten vissza kell mennem.

a tesztem ugyanilyen ilyen lett:(csak illusztráció)


[link]

ez mit jelent? (saját felelősségem és dolgom, nem kérek szidást!)


2014. máj. 18. 15:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok, akkor kezdheted elölről...:S.

No comment.

2014. máj. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%

Nem lehetsz terhes, eleve meg sem marad, hiszen a nyálkahártyádat teljesen leszedik.

Annyit jelent a teszt, hogy HCG még van a szervezetedben. Még napok mire kiürül.


Fertőzésnek viszont szépen kiteszed magad, hiszen 11 nap alatt még nincs teljesen bezáródva a méhszájad, és fokozottan veszélyeztetve vagy a fertőzésekkel szemben.

Néha nem ártana a doki utasítására oda is figyelni, ha nem akarsz visszakerülni a kórházba méhgyulladással.

2014. máj. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
elvileg ilyenkor eshetek nagyon könnyen teherbe. köszönöm az értelmes válaszokat! majd kiderül
2014. máj. 18. 15:13
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha hete volt abortuszod szerintem már kiürült a szervezetedből a HCG, legalábbis nekem nagyon hamar kiürült a vetélésem után! Ha ilyen a teszted az bizony pozitív. és lehetséges is,hogy 11nappal az aktus után kimutatja, neekm is pontosan a 11ik napon pozitív lett a teszt (tervezett baba volt). Nagy eséllyel elkaphatsz fertőzést. Ha visszamész nőgyógyászhoz mondhatod neki,hogy kezded az egészet előröl (abortuszt). nem nagyon viselhetett meg ,ha védekezés nélkül együtt vagytok, ráadásul úgy még nem is lenne szabad!
2014. máj. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, elolvastam újra a kérdésed, és látom,hogy nem 11 nappal ezelőtt voltatok együtt hanem műtét után 11nappal! Terhes ugyanugy lehetsz!
2014. máj. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
ha most terhes vagyok akkor ezt a babát már nem szeretném elvetetni
2014. máj. 18. 15:18
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi változott 6 hét alatt?

Mikor csináltad a tesztet?

2014. máj. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%
Mi változott? Talán a gyerek apja.....
2014. máj. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

az együttlét után 2,5 héttel körülbelül

nem változott a gyerek apja

2014. máj. 18. 15:42
 10/18 anonim ***** válasza:
71%
Igen, lehetsz. Sajnos :-(
2014. máj. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!