Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek van valami bajom?...

Szerintetek van valami bajom? Másnak van esetleg hasonló tünete?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sima, átlátszó, nem büdös rendszeres hüvelyi folyásom van. Utána nézegettem a neten, de a gombának, és a bakteriális fertőzéseknek is vannak egyéb tünetei. Lehetséges, hogy ez természetes, rendszeres, kb mindennapos folyás, néha több néha kevesebb? Se színe, se szaga. Létezik, hogy pl. Bakteriális vaginógisom van és semmi más tünete nincsen? Okozhat ez problémát pl meddőséget, ha nem fáj, nem ég, nem viszket? Esetleg van valaki másnak is rendszeres folyása?

Köszönöm előre is a válaszokat!



2020. febr. 21. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs semmi bajod. Ez természetes.
2020. febr. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, és egészséges amit tapasztalsz, minden nőnek van, aki termékeny korban van.
2020. febr. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, tudom, hogy minden nőnek van. Csal picit sokkalom a mennyiséget.

2020. febr. 22. 07:33
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, tudom, hogy minden nőnek van. Csak picit sokkalom a mennyiséget.

2020. febr. 22. 07:34
 5/6 anonim válasza:
Én amikor ilyesmit tapasztalok, pár napig szoktam használni tejsavas hüvelytablettát, Vagylact-ot pl.
2020. febr. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megpróbálom. Köszönöm!
2020. febr. 29. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!