Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fáj a spirál felhelyeztetése?

Fáj a spirál felhelyeztetése?

Figyelt kérdés

Mára van időpontom, rendesen parázok, még szerencse, hogy párom "visz", meg bejön velem.

Azért érdekes is ez, hisz 35 éves vagyok, gyermekem is van már, itt meg rettegek.

Tapasztalatok?

Köszönöm előre is!


2020. febr. 25. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Legfeljebb kellemetlen, egy pici szúrás. Szülés után? Semmi az egész:-)
2020. febr. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:)

Igaz, ha 18 óra vajúdást kibírtam, meg a 3,70 súlyú kislányom világrahozatalát, ez már csak nem fog ki rajtam.

2020. febr. 25. 13:28
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem fáj, gyorsan megy, én csak egy kis nyomást éreztem, viszont utána lehet kicsit görcsöl majd a hasad, de nem mindenkinek.
2020. febr. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szia,nekem is spirálom lesz,neked fájt amikor feltették?Menstruációd milyen volt utána?
2020. márc. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első spirál felhelyezése egyáltalán nem fájt, néhány hete lett felhelyezve a második, az rendesen fájt.
2020. márc. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az első borzasztó volt. Ma cserélték, azt hittem meghalok. 2 órát fetrengtem az autóban sírva. Mondjuk jó fél óra volt a csere,mert eltűnt a szál. programcsászáros voltam anno héistennek, mert inkább meghalnék, de én nem szülék,az biztos.
2020. ápr. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Első alkalommal alig éreztem valamit, leszedés is fájdalmatlan volt. Most a másodiknál meg, hááát...megszenvedtem.
2020. aug. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Sziasztok.nekem dec.26.án(igen karácsonykor) helyezték fel,a mensi utolsó napján.eléggé fájt,méhszájat nyitni kellett,de ki lehetett bírni.

Aznap,és másnap volt gyenge vérzés,mára már abszolút semmi problémán.remélem ìgy is marad.

2020. dec. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!