Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy történik a spirál felhely...

Hogy történik a spirál felhelyezése?

Figyelt kérdés
Mennyire fáj? Mennyi idő alatt van meg?

2020. febr. 18. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Én kaptam előtte gyógyszert, amit aznap reggel fel kellett helyeznem a hüvelybe. Negyedórával előtte megitattak velem valami fájdalomcsillapítót. Már a széken adtak érzéstelenítőt a méhszájba, arra már nem emlékszem, szóval biztos nem fájt nagyon. Aztán kitágították a méhszájat, arra sem emlékszem, hogy fájt volna. Aztán bedugtak valami botot a méhbe, az egy fél másodpercre rettenetesen fájt, de mire észrevettem el is múlt. Utána felhelyezték a spirált, az is ugyanúgy nagyon fájt egy pillanatra. Szerintem összességében nem volt vészes, mert az erős fájdalom mindkétszer csak egy pillanatig tartott, gyorsan túl van rajta az ember.


Kb. tíz perc lehetett?

2020. febr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Eléggé fájdalmas, és utána lehetnek erős görcsök pár órát.
2020. febr. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 2szer raktak fel spirált. Egyáltalán nem fájt, egy picit volt kellemetlen, amíg átvezette a méhnyakon a spirált. Pár perc volt az egész. Nem kaptam se fájdalomcsillapítót, se semmit, de nem is kellett volna. Alig rosszabb mint egy rákszűrés.a
2020. febr. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fajt, alig akart felmenni spiral, meg nem szultem, de megerte :)
2020. febr. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!