Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló, pánikbetegség?

Fogamzásgátló, pánikbetegség?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 17 éves lány vagyok, és fel éve küzdök pánikrohamokkal. Szerencsére amik voltak hozzá járult betegségek deperszonalizáció, rosszul voltam az emberektől, napi tevékenységeket nem bírtam folytatni ami másnak megszokott. De szerencsére 3 hónapja tünetmentes .a kérdésem hogy a rendszertelen menstruációm miatt, kisebb hormonzavarok miatt kaptam fogamzásgátlót (ditinell) ma van az 5. Alkalom hogy be vesztem igen csak a pánik tüneteim újra elotertek. Deperszonalizáció, fóbiák... Lehetséges az elmúlóban lévő menstruációm miatt, mert általában akkor van pánikos reakcióim, és lehet hogy most így lesz fel erősíti de lehet ha már pár hónapja szedem a fogamzásgátlót, akkor a pánikos szorongásom elmulik? (anyukám is így járt, és neki ezekben a pánikos szorongásban segített a fogamzásgátló.. Tényleg tanácstalan vagyok, jól esne pár válasz.

2020. febr. 25. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
a pánikbetegnek mindig lesznek problémája, ha emberek közt van az, ha egyedül, akkor depresszió
2020. febr. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem értek a témához, sem az emberekhez, de szerintem pszichés eredetű minden az életben és betegségnek kiáltjuk ki, pedig lehet, hogy elég lenne egy jó szó vagy egy odafigyelés, így hát úgy döntöttem, hogy szeretve vagy mostantól kezdve, ellenvetésnek helye nincs!
2020. febr. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátló felerősíti a mentális problémákat. Van

aki ez miatt nem is tudja szedni.

2020. febr. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!