Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet majd gyerekem?

Lehet majd gyerekem?

Figyelt kérdés
Voltam nőgyógyásznál de túl sok mindent nem mondott. Mindkét petefeszkemben számtalan apró tüsző van menstruációm szabálytalan össze vissza van. Ha van... Mivel gyereket egyenlőre nem tervezek fogamzásgátlót kaptam és el lettem küldve. Nagyon megijedtem arra is gondoltam h korai klimaxom van a rendszertelen verzesek miatt. De nem tudom az a sok tüsző mit jelent. Tapasztalatok? Lehet tényleg klimaxba léptem fiatal korom ellenére?
2020. febr. 25. 19:59
 1/8 anonim válasza:
74%
Ez pcos-re utal. Nem tudom mondta e az orvos. Nekem is tele van kisebb tuszokkel és ugyan úgy jelentkeznek menstruációs zavarok. Mivel ez egy hormonális zavar ezért járhat cikluszavarral, szorosodessel,hajhullással. Mindenféleképpen menj el endokrinologushoz aki majd el küld további vizsgálatokra. Furcsa hogy ezt nem mondta a nőgyógyász. Sajnos most én is küzdök a vérzés zavarral.nekem fogamzásgatlot ajánlottak de azt nem szeretnék szedni. Ilyen téren még én is tanácstalan vagyok. Mit kéne tenni hogy helyre álljon minden.
2020. febr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nem mondott semmit ha nem kell még gyerek szedjék fogamzásgátlót és ennyivel elengedett
2020. febr. 25. 20:08
 3/8 anonim ***** válasza:
A tüszők normálisan is ott vannak, az lenne a gáz ha nem lennének. Első válaszoló szerintem keveri a cisztával.
2020. febr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez pcos lehet. Be ne szedd a fogamzásgátlót!

Menj endokrinológushoz, és nézz utána a hármas kezelésnek. Több év is lehet, mire helyrejön ott benn minden.

2020. febr. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Igen más a ciszta ami megnől akár 2-5cm re is mint a számtalan apró tusző. Ami peteérés folyamán nem lokodik ki hanem ott marad apró tusző formájában,amik hormont termelnek. Viszont igen ez együtt jár a meddoseggel is. De nem egy példa van rá hogy pcos is teherbe lehet esni. Diéta, testmozgas javasolt hozzá. Illetve különböző vitaminok. Én d-vitamint folsavat szedek hozzá. Nemrégiben kezdtem el szedni a barátcserje kapszulát.Ha babat szetnel inozitol por folsavval együtt. De ezzel együtt dietazni is kell. Mert önmagában nem sokat érnek
2020. febr. 26. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gyorsan cseréld le az orvosod mert jó hanyag és nem érdekli mi a bajod. A fogamzásgátló a lehető legrosszabb ötlet volt. Nem hogy később még szarabbul lehetsz tőle, de nem oldja meg a problémádat csak elfedi.
2020. febr. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mindenképpen keresek egy másik dokit
2020. febr. 26. 19:42
 8/8 A kérdező kommentje:
Esetleg azt tudjatok hogy kb mennyi idő mire ezeknek a vizsgalatoknak lesz eredménye? Hétfőn belevágok akkorra van időpontom. Nagyon izgulok. Ha valaki tudja a vizsgálatok menetét tudna segíteni?
2020. febr. 28. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!