Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Peteéréses fájás?

Peteéréses fájás?

Figyelt kérdés

Hello!

Nektek ez milyen jellegű szokott lenni? Én tegnap eléggé éreztem ilyen mozgásra szúró, feszítő érzést a jobb ágyék résznél, ha leültem is éreztem,mintha egy kis buborék nyomna olyasmi érzés. Mára már picit jobb lett, de még érezni ez normális? 13. napon vagyok...



2020. febr. 27. 08:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is szúró szokott lenni, mint amikor futsz és beszúr az oldalad, csak lent, valamelyik oldalon az alhasnál. Mozgásra nekem is rosszabb. 1-2 napig is el szokott tartani. Nem veszélyes fájdalom, inkább kellemetlen.

2020. febr. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igeen ugyanez van nálam is. Folyásom is van mellé kicsit, akkor remélem ez lesz a ludas.
2020. febr. 27. 10:29
 3/7 anonim válasza:
Szúró fájdalom és áttetsző folyás is normális középidőben.
2020. febr. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Erős, szúró fájdalmat érzek olyankor, egy napon belül elmúlik. Folyamatosan érzem,nem csak mozgás közben.
2020. febr. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nekem tegnap volt eléggé érezhető, lépésre rossz volt nagyon, ma már picit kevésbé. És a folyást is tapasztaltam, ilyen tojásfehérje-szerű, nyúlósabb..?

Érdekes mert ennyire nem szolott egyértelműen jelezni ha ovum van(:

2020. febr. 27. 17:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, pont olyan tojásfehérjeszerű, jó bő adag. Van amikor pisilésnél egyben kicsúszik egy hatalmas nyúlós adag nyák. Én 37 éves vagyok, és csak az utóbbi pár évben kezdtem el nagyon érezni mikor van ovulációm, korábban nem fájt semmim, most viszont nagyon erősen szúr mindig.
2020. febr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jaj picit megnyugtattatok akkor.. már megijedtem hogy mi van ha ne adj Isten vakbél vagy petefészek gyulladás. De az nem ilyen lenne ugye?
2020. febr. 28. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!