Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Női karszőrzetet mindenképpen...

Női karszőrzetet mindenképpen szőrteleníteni kell?

Figyelt kérdés

mert általában azt veszem észre hogy a nők többsége borotválja, gyantáztassa, stb.

nekem barnás a szőrzetem és nem merem szőrteleníteni... vannak más módszerek is amivel el lehet "halványítani?

és vannak itt nők akik nem szőrtelenítik?

15/L


2010. júl. 24. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:
vannak, pl én. az enyém olyan közepes színű, bár elég sok van, de nem feltűnő. én is ismerek olyat, aki szőrteleníti és mikor elkezd neki kinőni egyszerűen gusztustalan. eddig egy pasim sem tette szóvá. 20/L
2010. júl. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is barna, és mivel nem tetszik magamon, és szőrtelenítő krémet használok rá.
2010. júl. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szőkítsd, de ne borotváld, ha nem tetszik! Nagyon csúnya, amikor kezd visszanőni!
2010. júl. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

szerintem is gusztustalan borotválás után a sokszorosára vastagodott szőrzet a karon

szőkítésre már én is gondoltam :)

2010. júl. 24. 13:47
 5/9 anonim ***** válasza:

Vastagodik? Akkor nekem miért nem?

Amúgy tényleg nem nagy cucc, mert ha fürdök akkor úgyis lehúzom, mint a lábamról meg mindenhonnan.

Én nagyon nagyon szőrellenes vagyok főleg magamon, nem szeretem.

De kinek mi.

Ismerek olyanokat is akik nem szőrtelenitik a karjukat.

2010. júl. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: mákos vagy ennyi. :D Nekem is meg barátnőmnek is úgy megvastagodott, sírtunk utána. Na ja, 13 évesek voltunk, azt hittük, hogy juj, de szőrösek vagyunk.
2010. júl. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én 2-3 évig gyantáztam, aztán meguntam vele a mecerát, és én is lehúztam borotvával. kb. 3 hónapja tettem meg ezt utoljára. ki van nőve, de nem sötétebb, nem vastagodott meg. Növésnél nem szúrt, nem volt kellemetlen.
2010. júl. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
21 vagyok
2010. júl. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha nagyon zavar, akkor se borotvld semmiképpen, max gyanta.

De sokan nem szőrtelenítik, pl én sem. Nyáron, amikor nem hordasz hosszú ujjút, menj sokat napra, és kiszívja szőkére, de biztos lehet szőkíttetni is, kozmetikusnál érdeklődj.

Egyébként ha nem nagyon sok, és nem is túl sötét a bőrödhöz képest, akkor nem gáz.

2010. júl. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!