Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van okom az aggodalomra? 2-3...

Van okom az aggodalomra? 2-3 napja késik.

Figyelt kérdés
Július első napjaiban lefeküdtem vkivel, óvszerrel védekeztünk. Nagy bánatomra elég hosszúra sikeredett a menet(kb 1-1,5 óra, amit egyáltalán nem élveztem). KÉrdésem az, hogy a nem mindennapi megpróbáltatás csökkenthette a gumi strapabíró képességét? A végén megnéztük, és nem vettük észre hogy bármi gond lenne. Azt tudni kell, hogy sajnos elég rendszertelen a msntruációm, régebben gyakran késett/kimaradt, az utóbbi 2-3 hónapban pedig épp ellenkezőleg..előfordult, hogy havi 2x is megjött, tehát szinte mindig volt közti vérzés. Nemrég voltam hormonvizsgálaton ezügyben, a jövő hét folyamán értékelik ki az eredményét. Nagyon félek, h terhes lehetek, de abban reménykedem, hogy az óvszer esetleges szakadása látható lett volna..18/L
2010. júl. 24. 18:47
 1/6 A kérdező kommentje:
'A végén megnéztük, és nem vettük észre hogy bármi gond lenne.' e kiejelentésemet módosítanám, a srác elég gyorsan kivirharzott kidobni a gumit, tehát én nem láttam..vsizont nyomatékosan rákérdeztem, hogy minden oké volt-e, és biztosított róla, hogy igen. Megbízom benne.
2010. júl. 24. 18:50
 2/6 anonim ***** válasza:

Biztos h minden oké volt? mert elég gyorsan elviharzott..elég gyanús . Tuti h nem szakadt ki vagy valami? beszélj a barátoddal

Amúgy nekem is szokott késni 5-6 napokat néha

2010. júl. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igazság szerint már szakítottunk:S de nem tudom elképzelni, hogyha gáz lett volna, eltitkolja..legalábbis ennél felelősségteljesebbnek ismertem meg..terhességi tesztekben nem igazán bízom, uh még gondolom elég korai..úgyhogy imádkozom, h minél előbb megjöjjön, és ne kelljen emiatt görcsölönöm..
2010. júl. 24. 21:03
 4/6 anonim ***** válasza:

uhh :$ :S :S

lehet po nt azért szakitott mert tudja h terhes lettél és ő nem vállalja

Azt kívánom ne legyél terhes

sok szerencsét ! :)

2010. júl. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Miért nem bízol a tesztekben? Az akció óta eltelt kb 20 nap. A megtermékenyülést után 14 nappal már elég tutira kimutatják a tesztek a terhességet. Ha jól számolok, nálad már kb 3 hét telt el azóta. Szóval a teszt ilyenkor már elég tuti. Lassan a hüvelyi ultrahang is mutat valamit, ha babás vagy, tehát akát már dokihoz is mehetsz. Egyébként ilyen rendszertelen menses általában peteérési problémát jelent, akár túl gyakran, akár túl ritkán van vérzésed. Szóval szerintem elég kicsi az esély, hogy terhes vagy. :-)

2010. júl. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Manka68: kb. másfél évvel ezelőtt csináltam egy tesztet, és egyáltalán nem nyugtatott meg a végeredmény, mivel nem tudtam megállapítani, hogy mit is jelent az eredmény..ugyanis volt egy nagyon minimálisan halvány második csík, és nem voltam biztos benne, hogy annak gyárilag is látszódnia kell..viszont nem voltam terhes, tehát valószínűleg alapból ott volt rajta minimálisan. lehet, h cska én vagyok béna, de nekem tényleg nem volt egyértelmű:S holnap veszek tesztet, és szerdán reggel megcsinálom..ha negatív, akkor nagy valószínűséggel megnyugodhatok?
2010. júl. 25. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!