Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Veszélyes lenne elvégezni a...

Veszélyes lenne elvégezni a mütétet?

Figyelt kérdés
Egy petefészek csiszta laparoszkopia mütétem lesz március 25kén. Bepánikoltam a koronavirusz miatt.,. Mondjam le most a mütétet és majd pár hónap mulva kérjek egy uj idöpontot? Tünetmentes a csisztám. Nem tudom hogy legyen?
2020. márc. 5. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze a kettönek egymáshoz?
2020. márc. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az , hogy egy állami korházban végzik el a mütétet és nyilván izgulok maga a mütét miatt + a virus miatt is :) probálom most kerülni a tömeget.
2020. márc. 5. 14:59
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
A kórházban nagyobb biztonságban leszel mint az utcán. Hidd el nekem.
2020. márc. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 alletta ***** válasza:
100%
kórházban nem vagy kitéve olyan tömegnek, mint mikor éled az életed, mindennapjaid. persze, kerülöd a tömeget, de csak ki kell menni az utcára, üzletbe, stb.
2020. márc. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tegnap reggel felhivtam az orvost, megkérdeztem meglesz -e a mütét ? Ennyit mondott hogy fogalma sincs. :( Szombathelyen lenne a mütét.
2020. márc. 11. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!