Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan köztetek aki régóta...

Van olyan köztetek aki régóta fennálló hüvelyi gyulladás alatt esett teherbe és egészséges lett a baba?

Figyelt kérdés

Régóts küszködöm ezekkel a fertőzésekkel, mindenféle orvosnál jártam már, gyógyszerek "százait" szedtem már, de semmi nem használt. Minden egyes kivizsgáláson voltam már. Legutóbb 1 hónapja teljes vérképet csináltattam, egyáltalán semmi gyulladást nrm mutatott, viszont a folyás az jelen van az életemben.


Az érdekelne engem, amit fent is említettem, h9gy van e olyan aki így ilyenek mellett lett várandós? Én jelenleg nagyon félek hogy emiatt nem lehet majd kisbabám..



2020. márc. 6. 08:25
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Talán gondolkoodj el azon, hogy valóban akarsz-e kisbabát, és ha igen, mennyire egy gyereket magadnak, és mennyire egy istentől kapott újszülöttet, akinek a felnevelését rád és a férjedre bízták 25 évre?


Ha ezt meg tudod magadnak válaszolni, akkor elfogadod a sorsodat, nem haadkozol ellene, és ha nem esel teherbe, akkor nem cirkuszol, nem mégy inszeminációtra, nem szülsz a világra újabb pontgénes geteikai selejteket, hanem elballagsz a legelső árvaházba és megfogod egy kis ember kezét, hogy őt akarod. Neki arra lenne a legnagyonn szükséeg, mint mindannyiunknak, csak neki a leginkább: a Szeretetre - nagybetűvel. Ha van benned szeretet, akkor nem a vér szaváért hisztizel, és akkor ANYA leszel nagybetűvel, nem csak egy ostoba liba, aki képes megfoganni, szülni és a világra pottyantani egy gyereket - akit aztán úgy elintéz az önzésével - ők "nevelésnek szokták hívni", hogy nincs Isten, nincs ember, aki ezt helyrehozza.


Az állandó női bajok a lélek üzenetei szerint azt jelzik, hogy nem vagy anyának való. A tested tudja, az eszed nem. Ezen gondolkodj el.

2020. márc. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hú egyes, remek érvelés. Nekem 3 tervezett gyerek után lett rendszeresen mindenféle ilyen bajom. Vajon az én testem azt sikoltozza, hogy ne, kérlek, ne szülj többet? 3:)
2020. márc. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Úristen. Állj. Nem ismerlek téged és te sem ismersz engem, ehhez tartsd magad. Nem tudom hogy veszed ehez a bátorságot, senki az ég világon nem tagadja meg az örökbefogadást, sőt, épp ellenkezőleg, sokat gondolkodtunk azon, hogy saját kisbabánk mellé szeretnénk egy örökbefogadott babát is. De minek is magyarázkodok neked?

Minden nő saját babáról álmodik, és bizony ha nem jöhet össze mindenkiben összetörik valami, ami teljesen érthető. Nem tudom mi volt a szándékod ezzel a szöveggel, de megnyugtatlak teljesen feleslegesen vetted el az életedből azt az időt amíg leírtad nekem ezeket.

2020. márc. 6. 09:00
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Orvossal beszéld meg ezt a félelmedet - a gyógyszerek árthatnak inkább, és az orvos tudni fogja, mit lehet és mit nem
2020. márc. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bőr és nemibeteg gondozóban is jártál?


Milyen jellegűek a tüneteid, korrabban

2020. márc. 7. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bocsánat elküldtem véletlen.


Korábban találtak-e valamit vagy csak kezeltek a tünetek alapján?

2020. márc. 7. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
Már ne is haragudj, kérdező, de nem minden nő álmodik saját babáról. Van aki nem akar gyereket..
2020. márc. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!