Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez lehet korai vetélés?

Ez lehet korai vetélés?

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban 7 napot késett a mensim. Onnan gondolom hogy terhes voltam,mert a nemvárt menzeszem előtt 3 nappal pecsételő vérzésem volt, ami akkor volt legutóbb amikor az első gyermekemet vártam. Mindig pontosan a "kitűzött" napon szokott megjönni. De most egy hét késés után, úgy jött meg ,hogy eleinte csak pár csepp nagyon halvány vér,majd pár óra múlva, töménytelen mennyiségű piros igen élénk színű,és nagyon hamar kellet másik betét,mert teljesen olyan lett. Sosem szokott ennyi vér lenni, kb a fele szokott lenni. Görcseim is voltak,de nem úgy mint máskor , Rendesen a méhen és a petefészkem szúrt és fájt. Most vagyok a mensim 3.napján . A vérem színe olyan szürkés lett és mintha valami lével is keveredne. /Bocsánat/ ez mitől van?
2020. márc. 9. 08:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász. Azt majd megmondja.
2020. márc. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy ilyen erős vér szaga van
2020. márc. 9. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!