Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Korai vetélésem volt? /van?

Korai vetélésem volt? /van?

Figyelt kérdés
Első havi fogamzásgátló után megjött rá 4. napra, elég erős görcsökkel, aztán észre vettem hogy valami elment tőlem vérzéssel.. (burok szerű) volt. Kicsit aggódom elég nagy volt. Lefényképeztem és elvittem az orvoshomhoz. (Angliában élek itt az orvosok félválról vesznek mindent) megmutattam neki, egy fél másodpercig sem nézte, és azt mondta ez normális, mondogatta hogy biztos a mehnyálkahártya megvastagodott, és távozott. De ez nem az volt! Mit javasoltok? Ultrahangra mennem kell hamarosan, mert arra elküldött, vért is vett de eredményt nem kaptam :(

2017. dec. 3. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt korai vetelesem is (5hetes), nem volt burokszeruseg benne, csak ver es ilyen nyalkas nyalkahartyadarabkak. Ultrahangon utolag nem latszik csak, hogy kitisztult vagy sem a mehed.Ha elallt a verzesed, nincs fajdalmad, nem gorcsolsz, nincs lazad akkor ha veteles volt is távozott es nincs gond.
2017. dec. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nekem burok szerű volt, most meg abba hagytam a fogamzásgátlót mert érzem hogy nem jó nekem, ismét megjött ami normális ilyen esetben, de megint darabos vér jön, elég erős görcsökkel, mintha tisztulnék, de félek attól hogy ez nem elég, és szükséges lenne egy egészségügyi kaparás..
2017. dec. 3. 22:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Abban az általad petezsáknak vélt valamiben volt valami fehéres hússzínű? Olyan erős rostos valami mintha egy darab hús lenne? Nem szétnyomható könnyen. Ha volt, akkor az terhesség lehetett. Ha nem volt, akkor szerintem is inkább a dokinak van igaza.
2017. dec. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
azt nem tudtam szetnyomni, es ahogy szaradt ki ugy feheredett a burok.. szoval valoszinu hogy terhesseg volt.. ezert is nem hiszek az orvosnak, mert en lattam mi volt az, o meg sem nezte rendesen keprol.. csak a hasara utott..
2017. dec. 4. 08:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 11 hetes terhesség ment el darabokban. Nagyon erősen véreztem, és egészségügyi kaparással kellett befejezni. Iszonyat görcseim is voltak. Szerintem bármi is volt, neked nem kell izgulnod, ha most nincs vérzésed és fájdalmad, lázad. Ha mész ultrahangra, akkor meg úgy is látják, ha valami probléma lenne.
2017. dec. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!