Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csinál az urológus a...

Mit csinál az urológus a nőkkel ha fel van fázva?

Figyelt kérdés

Felfáztam és csak pénteken tudok urológushoz menni,lány vagyok ilyenkor ő mit fog csinálni?

Illetve hogyan tudom csillapítani addig a felfázás tüneteit?

Legyszives normális választ szeretnék kérni :)



2020. márc. 9. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:
30%

Nem kell rögtön urológushoz rohanni. Fogyassz sok vizet és 1-2 napon belül javul. Ha nem háziorvos is feltud írni egyszeri antibiotikumot. Urológus annyival csinál többet, hogy kér vizeletet esetleg UH val megnézni a veséidet, majd felírja ugyanazt amit a háziorvos is felírna.

Szóval ha nem extrém fájdalmas, nem véres a vizeleted és nem is rendszeresen visszatérő probléma nem szükséges a szakorvos

2020. márc. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Házi orvos is tud adni addig készítményt. Ha már nagyon kellemetlen, menj ügyeletet, ott is egyből kapsz megfelelő gyógyszert.
2020. márc. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha sima felfázásod van és nem valami hetek óta tartó vagy visszatérő makacsság, akkor nem kell urológus. Mint ahogy többen is írták elmehetsz házi orvoshoz és sok folyadékot kell inni ilyenkor. Személy szerint cickafark teát szoktam inni és van egy vény nélkül kapható medveszőlőleveles gyógyszer, az Urzinol. Nézz ennek utána, nekem működik, ha épp nem makacs, egyébként ezt nőgyógyász ajánlotta. Egyszer volt, hogy antibiotikumot kaptam, de a házi orvos írta fel, helyben csinált egy tesztet gyorsan.

Vagy konkrétan az orvos küldött téged már urológushoz?

2020. márc. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :)

Nem tudtam hogy a háziorvos is felirhat ezért gondoltam az urologiara:) :)

2020. márc. 10. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!