Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Reggel ici-pici vér a székletb...

Reggel ici-pici vér a székletben, este pedig a vizeletben. Menjek háziorvoshoz?

Figyelt kérdés

Tényleg minimális mennyiségről beszélek. Reggel a wc papíron találtam egy aprócska vér-csomó szerűséget. Eleinte arra gyanakodtam az állaga miatt (mivel tényleg csomó szerű volt), hogy valami kaja lehet, mondjuk paradicsom, de rájöttem, hogy az elmúlt 3-4 napban nem ettem semmi ilyensmit.

Most szintén nagy dolgot végeztem, de közben pisiltem is. Miközben töröltem ki a vaginámat, láttam, hogy a wc papiron maradt élénk piros vér. Megint csak nagyon minimális, 2 törlésnél látszott, de csak kevéske volt. 1 hete mensiztem, akkor is utolsó napokon már kijöttek a maradványok, egyrész nem volt mensi állagú most, másrészt élénk piros volt.


2020. márc. 12. 19:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Ilyen tünetekkel keress fel egy nőgyógyászt, mert ez endometriozisra is utalhat.

2020. márc. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!