Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha valakinek a melleben csomo...

Ha valakinek a melleben csomo van az hol talalhatho pontosan?

Figyelt kérdés

Ugy ertem hogy pl egy rossz vagy akar jo indulatu csomot mikor eszrevesz a melleben egy no azt a melleben erzi, marmint ott “zsirban” vagy ha lenyomja a mellet es alatta, tehat a mell mogott a bordanal?

Nagyon kicsi mellem van mert nagyon vekony vagyok, 175 cm es 53 kg es ha lefekszek erzem a bordaimat a mellemnel amik szerintem nem csomok vagyis remelem, amikor megfogom a kezembe a mellem es attapintom, ott nem erzek semmit csak mikor teljesen benyomom teljesen laposra es ott erezhetem a bordaimat?

Szoval a kerdesem az lenne hogy akinek mar volt csomo a melleben vagy esetleg tudja az hol talalhato, a mellben a kerek reszben amit meg tud fogni ,a felszinen vagy benyomja es ott a mell mogott a csontoknal?


2020. márc. 14. 13:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Bárhol lehet csomó, a hónaljtól a mellbimbóig, közvetlenül a bőr alatt és egészen mélyen is. Nézz meg egy "mellek önvizsgálata" tájékoztatót, hol és hogyan kell kitapintani.
2020. márc. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!