Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elméletileg már be kellett...

Elméletileg már be kellett volna állnia a menstruációs ciklusomnak, de még nem állt be és aggódok. Elmenjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
2éve menstruálok egy hónap múlva leszek 14.A ciklusom az utóbbi időben elég rendszeres volt, de hirtelen megváltozott.Egyre enyhébb a vérzésem, nem tudom mitől de aggódok.Most is egy hete késik, de az valószínű attól van,hogy be van gyulladva a szemem és ideges voltam, meg antibiotikumos injekciót kaptam.Van okom aggódni?
2010. júl. 25. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs. Mióta változott meg a menzeszed? Ha csak egyszer-egyszer kevesebb, az nem baj. Ha eddig sok volt, és több hónapja kevés, akkor a biztonság kedvéért keressetek egy gyereknőgyógyászt.

De a szemed és az antibiotikum nincs rá hatással, azért ne aggódj.

2010. júl. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lassan már fél éve kevés a vérzésem, sokszor meg se jön rendesen csak barnázok.
2010. júl. 25. 15:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen orvos. Nem kell rajta izgulni, hogy ez most baj, vagy nem baj. Ha valami legkisebb rendellenesség van, rögtön a doki. Inkább menj feleslegesen, mint későn, és hiába...
2010. júl. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!