Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Teafaolaj intim betétre,...

Teafaolaj intim betétre, meddig és hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


nem múló hüvelygyulladásom /baktériumos fertőzésem van, sok dolog nem segített. Ajánlották a teafa olajat (én 100%os illóolajat vettem bioboltba ez attól még ugyanúgy jó erre, tehát mint illóolaj? Bár a boltban azt mondták hogy igen..)


Olvastam több helyen hogy fehérneműre/betétre cseppentik, hány csepp és milyen eloszlatásban? Kell higítani vízzel vagy magát az illolajat 2-3 cseppet rácseppentek és egész nap ezzel a betéttel vagyok?


Illetve ezt mennyi időn keresztül szabad csinálni minden nap, 1 hétig pl?


Köszi előre is :)


2020. márc. 18. 14:14
 1/7 A kérdező kommentje:
csak mert sok helyen olvasom hogy maró hatású és nem akarom hogy kimarjon ott lent. meg ha ugye visszahúzom a bugyit betéttel együtt, akkor az érintkezik a hüvelyi résszel is és az úgy nem gáz?
2020. márc. 18. 14:24
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Én sose hallottam róla hogy arra is alkalmas lenne és lehet
2020. márc. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztosan nincs kezeletlen mehszajsebed? Nálam az volt a ludas, először lézerrel, majd fogyasztással kezeltek, azóta végre jól vagyok :)
2020. márc. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*fagyasztassal, bocsi
2020. márc. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ilyet még nem hallottam, és őszintén szólva nem is értem a dolgot. Ha az intimbetétre csepegteted, az azzal a lendülettel beszívja,és a belsejében lévő cucc megköti a nedvességet, és ilyen kocsonyaszerű anyag lesz belőle. Viazont így, hogy fejt ki bármilyen hatást is az olaj? Még a tisztasági betéten el is tudnám képzelni, mivel az olyan vékony, h biztos marad a tetején belőle, de Eü betéttel nem hiszem, h működik.
2020. ápr. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én tisztaságira teszek olyan 2-3 cseppet
2020. ápr. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a fehérneműbe szoktam 2-3 csepp elég. Egész nap párolog, hűsítő hatású. Én nagyon szeretem, százszor természetesebb és egyszerűbb mint a rengeteg vacak amit gyártanak. (Még mielőtt vita lenne, tudom miről beszélek, a teljes női termék palettát használtam már és nem volt egyik se annyira hatásos mint a teafa)
2021. márc. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!