Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, ha nincs pénzem...

Mit tegyek, ha nincs pénzem betétre?

Figyelt kérdés
Tényleg nincs, már kajára sem igen tudok félretenni.
2019. febr. 5. 08:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Csaladtol kolcsonkerni sem tudsz? Ha nem is penzt, de betétet.
2019. febr. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Az durva.. mindenki mostanában kapott fizut. Tegyél oda vastagra összetekert zsepit vagy wc papírt!
2019. febr. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%

Akkor internetre hogy van pénz?

Felnőtt vagy, vagy otthon laksz és szülők tartanak el?


Egy dm saját márkás tampon nem egy nagy összeg, ahogy a betét se. Ennyid sincs? Nem tudsz valami holmidat eladni és abból pénzt szerezni?

A legjobb az lenne, ha összetudnál gyűjteni 4-5ezret és vennél egy intim kelyhet belőle. Azt azután több évig is lehet használni.

2019. febr. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Kérj pénzt valakitől. Nem kell sok, csak pár száz forint. Vagy rakj a bugyidba vattát, zsepit, wcpapírt. Legközelebb ha van egy kis pénzed azonnal vedd meg előre az ilyen fontos dolgokat. Sajnálom, hogy ez történt veled. :/
2019. febr. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%

Annyira nem követtem, csak egy fb-s kelyhes csoportból tudom ezt az oldalt, de talán ők szerveztek gyűjtést:

[link]


Érdemes lenne felvenni velük a kapcsolatot, hogy esetleg te hogyan tudnál hozzá jutni az adományokhoz.

A jövőre nézve pedig: akár az intim kelyhes, vagy mosható betétes csoportba is írhatsz, szerintem ott is szokott adományozás lenni, ezeket többször is lehet használni, és nem kell minden hónapban költeni rá (és még környezetkímélő is).

2019. febr. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
20%
Na ne..
2019. febr. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kollégiumban lakom a családomat nem érdeklem. Alapból van ösztöndíjam meg melózok esténként, csak most december-januárban keveset tudtam dolgozni a vizsgák miatt. Szobatársaimtól egyszer-kétszer tudok kölcsönkérni, de most napokig nem csinálhaton ezt.
2019. febr. 5. 14:59
 8/12 anonim ***** válasza:
18%
Nő vagy, erre neked gondolod kell előre...
2019. febr. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
Esetleg egy ezrest nem tudsz kölcsön kérni? Azért már lehet egy egész csomaggal venni. Jobb, mint egyesével betéteket kéregetni.
2019. febr. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Kollégiumban valamelyik tanárnak szólni, hogy tud-e adni (?)
2019. febr. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!