Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől hámlik a nagyajkam?

Mitől hámlik a nagyajkam?

Figyelt kérdés
Pár napja borotválkozás után éreztem hogy a nagyajkam kicsit viszket pisilés után pár percig. Most észrevettem, hogy hámlik és egy kicsit csíp, de nem folyamatosan csak pár percig. Most múlt el a menstruációm. Mi miatt lehet? Akár ez lehet hüvelygomba is?
2020. márc. 18. 23:20
 1/3 A kérdező kommentje:
1 hónapja voltam nőgyógyásznál rákszűrésen és azt mondta minden rendben van, de a rákszűrés eredménye állítólag kimutatta a hüvelygombát. Mivel semmilyen tünetem nem volt így semmit nem írt fel erre az orvos. Most menstruáció óta tapasztalom ezt, hogy kicsit viszket és most már hámlik.
2020. márc. 18. 23:26
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem igazàn értem, ha kimutattàk akkor miért nem adott gyógyszert is.. Viszkethet gombàtól, a hàmlàst nem tudom mi lehet, de lehet vakaràsztad és ezzel sértettd meg a bőrt.

Vegyél canesten combit.

Amúgy menszesz ronthat ezeken a dolgokon, lehet ezért kezdtél el viszketni

2020. márc. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor veszek és használom. Egyébként elfogyott a betétem amit évek óta használok, a boltokban nem találtam olyat amilyet használni szoktam, így most egy másik fajtát használtam 2-3 napig. Lehetséges, hogy emiatt lehetnek a gondok.
2020. márc. 18. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!