Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet barnázás vagy ez...

Mitől lehet barnázás vagy ez még normális?

Figyelt kérdés
Február 1-én volt aktus volt egy lyuk a gumin de feljebb és nem ment el. (Ez csak egy mellékes infó,nem valószínű de lehetek terhes?) utána megjött a havim de előtte 2-3 napig barnáztam aztán megjött és rendesen 6 napig megvolt 2 nap elég erősen és görcsöltem is az első nap. Aztán az egesz ciklus szokásos volt, ovu körül erősebb folyás 1 nap akkor feszült az alhasam is. Aztán most márciusban megjött és előtte 2 napig barnáztam a mensi első napján meg erősen görcsöltem. Hétfőn múlt el a mensim és az óta még mindig barnázok ( sötét barna) ez mitől lehet? Terhes nem hiszem hogy vagyok Febr 1 óta nem volt semmi. Köszi a választ
2020. márc. 18. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem annyira mellékes hogy a lyukas gumival szexeltél, mint ahogy te gondolod.


A menszeszt ne vedd garanciànak, van aki terhesség alatt is vérzik. Csinàlj tesztet mindenképp.

2020. márc. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért barnázol, mert még nem múlt el a menstruációd. Nem olyan bonyolult, az is vér, csak kevés, és alvadva látod.
2020. márc. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első válaszoló az óta 2-szer megjött és az eset után azt hiszem 10 nappal csináltam érzékeny tesztet mert már nem bírtam ki várni h megjöjjön és mivel nem teljesen pontos a havim nem tudom biztosra de ahogy szoktam számolni az alapján 1-2 napot késett és ahogy megcsináltam a tesztet és negatív lett másnap megjött és aztán az aktus után 16 nappal csináltam egy sima tesztet az is negatív lett.

Második válaszoló igen tudom csak általában 5-ik napon múlik el a rendes vérzés 6-ikon még így barnázok mint most aztán semmi és most meg múlt héten szerdán jött meg előtte 2 nap barnázás és most hétfőn múlt el és már szerda van

2020. márc. 19. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!