Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A fogamzásgátló hüvelytamponró...

Papics kérdése:

A fogamzásgátló hüvelytamponról mi az, amiről több mint érdemes tudni?

Figyelt kérdés

Elolvastam a betegtájékoztatót, és hormonokat meg olyan dolgokat nem találtam benne, ami káros lenne az egészségre. A mellékhatások nem súlyosak, és nem volt olyan pont, ahol súlyosabb betegségek újból kialakulását segítené elő (trombózis, véralvadás problémák, vesekárosodás stb...)

Nem akarom, hogy elvegyétek tőle a kedvem, de szeretnék tudni minden egyes kockázatáról amiről tudtok.

Kérlek, világosítsatok fel!



2020. márc. 20. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobb gond vele, hogy egyáltalán nem sokat ér, rengeteg nö terhes lesz a használata mellett.

Azoknak ajánlott, akiknél nem gond, ha mégis becsúszik egy gyerek, akiknek semmi esetre sem jöhet szóba, azok legfeljebb gumi mellé kiegészítö védekezésként javasolt használni.

2020. márc. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
41%
Én jó rég használtam Pharmatexet. De csak a tablettát, a tampont nem próbáltam. Terhes nem lettem mellette, de mikor kifolyik...hát mintha sósav lenne. Egy intenzívebb aktus után hideg vízzel kellett locsolnom magam, annyira csípett.
2020. márc. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!