Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Így tudom 'késleltetni' a...

Így tudom 'késleltetni' a menstruációm kezdetét? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A problémám az, hogy szerdán indulunk nyaralni Horvátországba, és aznap jönne meg pont a mensim. Ma venném be az utolsó tablettát, de én elkezdtem szedni a másik levelet, úgy hogy nem tartottam szünetet(az előző levélből 6darab maradt meg). Hallottam róla hogy így el tudom csúsztatni a dolgot, és így ez a hónap kimarad...tudom nem jó ilyennel játszani, félek is tőle, főleg ha még ennek ellenére is megjön. De Horvátország, nyaralás a párommal....szóval gondoltam megpróbálom. Szerintetek sikerülhet? Valaki csinált már ilyet? (3fázisú a fogamzásgátló amit szedek, a neve milligest)
2010. júl. 25. 19:51
 1/1 anonim válasza:
Igen hallottam már ilyet,nem túl kívánatos dolog, de alkalmazzák sport vagy más versenyek előtt,utazás vagy épp esküvő időpontja miatt.Sajna én nem próbáltam, ezért csak azt írom le, amit környezetemben hallottam.Úgy tudom, ha egyszer megcsinálod, nem lesz baj, de a ciklus az új időpont szerint maradjon.Remélem kapsz választ olyantól, aki kipróbálta, mert úgy emlékszem, nem kell a második levelet teljesen beszedni, de a maradék az fiókba megy, és ha megjött a kívánt időpontban, utána új levél kell és megy minden tovább.
2010. júl. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!