Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tudnám késleltetni a...

Hogyan tudnám késleltetni a menstruációm?

Figyelt kérdés
Tudom érdekesen hangzik, de késleltetni szeretném a menzeszem, mert pont akkor fog megjönni mikor több napos túrára megyek. És hát erdőben nem igazán jó így menni mosdó nélkül:/ Valaki tudna adni vmi módszert ami bejöhet? Eddig hallotta ha sok citromot eszik az ember tudja csúsztatni, ez igaz?
2011. júl. 24. 23:10
 1/5 anonim válasza:
háhhá,ez jó kérdés,ez már engem is érdekelne xd
2011. júl. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
annyi ilyen kérdés van..
2011. júl. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Elsőre hülyén hangozhat, de én tudom magamnak irányítani (csak 1-2 napot). Eddig mindig sikerült, tehát nem szerencse volt. Fogd fel, hogy ez a te tested, ki más irányítaná, mint te!


Ez olyan, mintha egy repülőben be lenne kapcsolva az automata pilóta. Aki nem tud vezetni, vagy nem érdekli, az nem kapcsolja ki. Viszont, aki észreveszi, hogy átveheti az irányítást, annak menni fog! (Persze ez a pilótás valóságban nem így menne, ez csupán átvitt értelem)


Koncentrálj arra, hogy ez a te tested, és te azt szeretnéd, hogy késsen! Tudd, hogy sikerülni fog.

2011. júl. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nekem egyszer a sok sok citromlé ivás bevált..nekem egy hetet késett tőle.. de ez nem biztos minden test máshogy reagál. itt rendes citromra gondolok nem a műanyagflakonos műcitromlére.
2011. júl. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat:) főleg az utolsót.
2011. júl. 25. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!