Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 21 évesen már nem fog nőni a...

21 évesen már nem fog nőni a mellem?

Figyelt kérdés

Nektek hány éves korotokban nőtt meg jelentősebben?

Nekem 15 éves korom óta nem nő. :((((



2020. márc. 21. 11:08
 1/8 Hellmano ***** válasza:
0%
Sokat kell gyúrni, akkor növekszik :) Amúgy nem sok esély van rá, hogy még növekedne.
2020. márc. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem. Ez genetika. Ha kis mellet örököltél.

Viszont a párkapcsolatokban, nem mindenkinek a nagy mell jön be, ezt azért tudnod kell.

Terhesség alatt majd még biztosan fog nőni.

Esetleg fogamzásgátlók hatására előfordulhat.


Nekem extra nagy a méretem. Hidd el, az sem olyan jó.

13 évtől folyamatosan nőtt, és 16-17 évesen már eléggé nagy volt, és fogamzásgátlót is szedtem 18-19 évesen, akkor még nőtt. Viszont akkoriban több hormont is tartalmazott a tabletta, mint most, bár kevesebbet, mint az azt megelőzőek.


Mell bőr feszesítő krém van, mellnövelőről nem tudok.

Vannak műtéti megoldások, amit nem igazán javaslok, viszont vannak gyakorlatok, amik erősítik a mellizmokat, és így a mellet is, de azt ne várd, hogy pl. (melltartó méretben szólva) 75 B méretről 95 D leszel, mert ez nem igaz. Illetve sminkelési trükkökkel optikailag növelhető látszatra a méret, de ez legalább olyan, mint annak idején, zoknival kitömni a melltartót.


Ha valaki csak a mell méreted miatt szeret/nem szeret, azt inkább hagyd, nem éri meg.

2020. márc. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a kisebb mellett szeretem:). Sokan vannak így, úgyhogy ne aggódj! ;).
2020. márc. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nekem is 13 éves koromban kezdett nőni, az osztályban egyike voltam azoknak akiknek a leghamarabb kezdett nőni, akkor még cikinek éreztem. 15 éves koromra lett 80-85b és most is annyi, mikor felszedtem súlyt, akkor is csak a körméret nőtt 80-ról 85-re. B kosárból is a push up-ot hordom.

Közben sok lánynak 19 éves korára lett C-s melle hirtelen. Zavar, hogy nekem laposabb. :(

2020. márc. 21. 12:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Amennyiben hízol (pláne valamilyen hormonális ok miatt), akkor nőhet. Nekem kicsi volt, aztán 35 évesen gyógyszerektől elkezdtem hízni, a mellem is, két számmal nagyobb melltartó kellett.
2020. márc. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
0%
Ha számmal, és nem betűvel, akkor nem a melled nőtt, hanem a körméreted inkább.
2020. márc. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem fog nőni a melled, 6 éved volt, hogy megszokd. A B kosár egy teljesen átlagos méret. Örülj, hogy ekkora, nem kicsi, és még nem lóg..
2020. márc. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem ,ne izgulj.
2020. márc. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!