Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Betadine hüvelykúp mellett...

Betadine hüvelykúp mellett fehér darabos felrakódások?

Figyelt kérdés

Candida miatt a dokim egy sikertelen macmiror kúra után ezt javasolta. Kicsit irritál a hüvely elején (szerintem azért, mert alig fér be), de egyébként nem csíp. Ma vettem észre, hogy amikor felhelyezés előtt felnyúltam, fehér darabkák voltak az ujjamon, kicsit bőrszerűek.

Ezek a halott gombás felrakódások lennének? Vagy a kúp valamilyen összetevője? Más is tapasztalt ilyet?

Egyébként elég hamar kifolyik, még fekve is, nem tudom, így mennyire lesz hatásos...



2020. márc. 21. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:

A kup lesz az. Nekem egyszer viszont a kedves gyogyszeresz elnezett egy receptet, es kinzo maro fajdalom utan par nappal huvely nyalkahartya darabok jottek ki, amire az orvos mondta, ez valami tizszeres adag lehetett...

Kupok utan vannak ilyen darabkak.

2020. márc. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem a kúp, az barna/narancs színű a jódtól. A gombás fertőzés okozza a fehér túrós váladékot.

A kúpot este lefekvéskor kell feltenni, felszívódik amennyire kell, csak az erős színe miatt látod soknak, ami kifolyik.

2020. márc. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 niceszisz válasza:

szia kedves kérdező!


Nálam ugyanez a helyzet.

Megfázásra az orvosom augmentint írt fel. Természetesen amint abbahagytam az antibiotikum szedését, máris jöttek a kellemetlen hüvelygomba okozta tünetek. Először csak sűrűbb folyást tapasztaltam és pici viszketést elkezdtem alkalmazni a betadine hüvelykúpot.

Most tartok a 5. napnál. Sűrű túrós fehér színű darabok folynak ki belőlem, amióta kúpot használok. Remélem a betadine megszűnteti ezt a borzalmat. 5. napon még nem tapasztalok javulást látszólag. Azis lehet, hogy ez a sűrű váladék a kúp hatására folyik ki és majd egyszercsak megszűnik.?

Te hogy vagy?

2020. ápr. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem nem darabos, hanem egynemű zöld folyásom volt (de tenyésztés alapján gomba), betadine mellett jöttek a darabkák, betadine után elmúltak, viszont a zöld folyás maradt...
2020. ápr. 4. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!