Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ez, hogy menstruáció...

Normális ez, hogy menstruáció előtt ilyen vagyok?

Figyelt kérdés
KB 2-3 nappal a menstruáció előtt elkezdek sírni de szinte mindenen azon is, hogy a fal fehér, de ez még nem is akkora baj, a legnagyobb baj, hogy ideges vagyok, idegbeteg orditozok, veszekszem mindenen felkapom a vizet nem lehet elviselni. És szegény párom már nem tudja, hogy kezeljen oda jutottunk, hogy azt hiszi szakítani akarok mert bármit mond én ugrok neki. Nem bírom vissza fogni magam, és nagyon rossz. Mit tehetnék, hogy ez elmuljon? Amint megjon a menstruációm vége amúgy. Rögtön vissza áll minden lelkileg a rendesbe.
2020. márc. 22. 09:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Normálisnak nem mondanám, de előfordul. Ha tudod, hogy így hat rád a hormonok változása szólj előre a párodnak, illetve fogd vissza magad, mert az felnőtt embernek nem igaz, hogy nem megy. Nem szívesen ajánlgatom, de a fogamzásgátló is segíthet.
2020. márc. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!