Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A terhességen kívül mi miatt...

A terhességen kívül mi miatt tud eltolódni a megvonásos vérzés kezdete?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek és ma kellett volna kezdődnie a vérzésnek. Volt olyan, hogy egyszer elrontottam az utolsó szemet és ezért egy nappal később jött meg, de most az utolsót időben vettem be. Kb egy hónapja voltam együtt valakivel. Néha megfeledkezem a tablettáról és másnap veszem be, de PCO miatt szedem amúgy, úgyhogy nem igazán foglalkoztam azzal, hogy terhes lehetek, még most se azt tartom a valószínűbbnek. Amikor egynél többet is 12 órával később vettem be, mint kellett volna, akkor se volt ilyen. Kizárólag az utolsó szem kihagyása tolta ki.

Mi miatt lehet még? Nőgyógyásznál kevesebb, mint egy hónapja voltam utoljára és akkor nem volt gond.



2020. márc. 23. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Megfázás. Vagy szedtél a hónapban bármi miatt nagyobb dózisban c-vitamint. Az el tudja tolni napokkal is.
2020. márc. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hízás, fogyás, stressz, vas tabletta szedése, antibiotikum, megfázás, influenza... nekem ezek mind toltak már rajta.
2020. márc. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hogy őszinte legyek nagyon kétlem, hogy tabletta mellett holmi influenzaszerű betegség vagy esetleg több c-vitamin beavatkozna.

De kb egy hónapja kaptam por formában enyhe antibiotikumot hüvelyi fertőzésre, úgyhogy ez tűnik reálisnak. Meg is feledkeztem már itt róla...

Köszi utolsó!

2020. márc. 23. 21:46
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha össze vissza szeded, lehetsz terhes
2020. márc. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nyilván, de nem ez volt a kérdés
2020. márc. 25. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!