Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már 2 éve, felbukkantak az...

Már 2 éve, felbukkantak az arcomon a "miteszerek" akkor nem volt vészes, viszont már annyira csúny a, és majdnem minden éjszakat átsirok az arcomért! 😭 Mit tudnék tenni ellene?

Figyelt kérdés

A homlokomon van nagyon sok kicsi kidúdorodo fehér pöty "miteszer "

Nagyon sokszor próbáltam ellene tenni , de valahogy soha nem tüntek ell

0 % önbizalom , nem merek senki szemében nézni , mert mindig a homlokom bámulják , vagy ha beszélnek hozzám mindig elfordulok

Nagyon belefáradtam már

Kozmetikusnál is voltam , de meg csúnyább lett

A szüleimhez hiába fordulok , mert azt mondják hogy ez benne van a pakliban es nem tudnak nekem csinálni semmitt

Esetleg valami házi kutyulos modszer , vagy valami ,

Kérlek segitsetek !😭🙏



2020. márc. 24. 22:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Az a griz, nem?

Mitesszer orron, allon van foleg. Az illatszerboltban kaphato tapaszok zsenialisak, csak rendszeresen kell hasznalni.

Gyanus, hogy az griz, amud van. Jo kozmetikus pedig tudna mit kezdeni, aztan par ev mulva elmarad, ez kamaszkori gond.

Most viszont maradj otthon, ne barkacsold magad, es egyebkent is jo ideig nem latnak a barataid. Ha visszater a normalis kerekvagas, masik kozmetikushoz menj.

2020. márc. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!