Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Rendszertelen a...

Mi lehet ez? Rendszertelen a menstruációm, hullik a hajam, száraz a bőröm, törik a körmöm, fáj a fejem.21/L

Figyelt kérdés

2020. márc. 25. 09:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy alultáplált, nem éhezteted magad fogyás/diéta címszóval, nem vagy anorexiás vagy egyéb testképzavaros ami az étkezéssel, ivással függ össze? A tápanyagbevitellel kapcsolatos problémáknak lehet hasonló tünete.
2020. márc. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nincs ilyenről szó. Nincs gond a súlyommal és az étkezési szokásaimmal se. Nem fogyókúrázom
2020. márc. 25. 09:32
 3/8 anonim ***** válasza:

Folyadék bevitel, mennyi és milyen vitaminokat szedsz?

Változatos, vitamindús az etkezesed?

Nőgyógyásznál mikor jártál utoljára? Volt hasi uh?

2020. márc. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hormonvizsgálat?
2020. márc. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pár napja áll ez fent, úgyhogy nem voltam még vele orvosnál. Elég keveset iszom igazából. Egyedül C vitamint szoktam szedni
2020. márc. 25. 09:40
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Rendszertelen a menstruációm+pár napja áll fenn az egész tünetegyüttes

???

2020. márc. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Eddig nem hullott a hajam és stb. Múlt hónapban 15 napot késett.. Előtte 4-5napot
2020. márc. 25. 09:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Én hajhullásra Á vitamint szedtem orvos írta fel. Rendszertelen menstruációra fogamzásgátlót mert akkor rendesen időbe jött meg de ez 20 éve volt biztos azóta van jobb megoldás is.
2020. márc. 28. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!