Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy hónapja késik a menstruáci...

Egy hónapja késik a menstruációm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kicsit elkeztem pánikolni ez miatt mostanában. 16 éves vagyok, és az online-oktatás miatt nagyon sokat stresszelek, mert vannak tanárok, akik sokkal több mindet adnak fel mint amúgy, na de ez részlet kérdése. Szóval; a stressz miatt is késhet? És nem sok esély van arra, hogy terhes lennék,kivéve ha a Szentlélek megszált vagy valami, mert szűz vagyok. Érdemes lenne elmennem nőgyógyászhoz? (Bár mondjuk még anyumnak se mondtam semmit, de már tervezem.) De igazából az is lehet, hogy meg volt rendesen, ahogy szokott, csak elfelejtettem feljegyezni...

2020. márc. 26. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Keshet stressztől, ha sokaig kimarad erdemes orvoshoz menni, bar tekintettel a karantenosdira ugysem fog fogadni az orvos, max telefonon kerszetul mond valamit.
2020. márc. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Szia. Nálam ugyanez volt. A karanténhelyzet miatt levelezőn kell végeznem az orvosit, egyszerre 10 helyre kell figyelnem, mellette folyamatos online számonkérések vannak, ez így rövid idő alatt kicsivel több stressz, mint eddig volt. Mellette kiraktak minket a koliból, egész nap otthon ülök, a környezetem megváltozott. Én is nagyon aggódtam, mert a menstruációm 10 napot késett. De utána megjött. Szóval várj még egy kicsit, amúgy mostanában sok ilyen kérdést olvasni itt gyakorin, hogy késik a mensi, többen vannak így, tuti, hogy a kialakult helyzet okozza. Ha 2 hétnél többet késik,azért menj el orvoshoz, de próbálj megnyugodni, mert ha ezen kattogsz, az is további stressz.
2020. márc. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A ciklus sosem állandó, stressz, de még ezer más dolog miatt is késhet, vagy kimaradhat 1-1 ciklus. 16 évesen még pláne nem állt be teljesen.

Ha rendszeresen előfordul, akkor a karantén után keress fel egy nőgyógyászt, lehet eltérően "dolgozik" a két petefészked, majd UHG-vel megnézi.

Terhes 100% hogy nem vagy - ahhoz nemi életet kell élni.

2020. márc. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt olyan hogy 1 hónap kimaradt de a következő hónapban és azóta is folyamatosan van. Valószínűleg a sok stressz is közrejátszik
2020. márc. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! <3
2020. márc. 28. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!