Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 12 éves vagyoknemsokára 13....

12 éves vagyoknemsokára 13. És még nem jöt meg a menstruációm. De több mint egy hónapja mindig valami fehéret találok a bugyimba. Nemtudom mi ez. Ez azt jelenti, hogy közeleg a menstruációm?

Figyelt kérdés
12 évesen r megkellett volna jönnie?
2013. jan. 6. 20:41
 1/5 anonim válasza:
igen ez a fehérfolyás, de mint leírtad ez már észrevehetően jelentkezik vagyis ha nincs semmilyen hüvelypanaszod(baktériumok, gomba stb.) akkor már közeleg a menstruációd napja:)
2013. jan. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából félek..nagyon tanácstalan vagyok..hisz ez bármikor jöhet..és igazából ez mikorra várható ha már 1 hónapja ez van? Észre lehet venni amikor megjön?
2013. jan. 6. 21:22
 3/5 anonim ***** válasza:
jesszusom, semmi bajod ! nem kell megijedni egy kis folyástól mert 16 éves korodig bármikor megjöhet...amúgy nincs felnőtt ,testvér vagy bárki akivel ezt megbeszélhetnéd ? muszáj az 1000.-ik ilyen kérdést feltenni ? nem sértésként
2013. jan. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, nincs baj, én 13 vagyok,nemrég jött meg, és én is ezen paráztam, de még élek, és ez bíztató. :)
2013. jan. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Semmi baj, nekem is 13 évesen jött meg elsőnek. És az amit írtál hogy nem tudod az a folyás menstruáció előtt szokott lenni meg közötte is. Nyugi hamarosan megjön csak tudod, (betét, vagy tampon)de ha elsőnek jön meg akkor még nem ajánlatos csak a szárnyas betét még neked a jó. :) Ne aggódj
2013. aug. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!