Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Betadine kúp kúra után a...

Betadine kúp kúra után a flórahelyreállítás mikortól legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 14 napos kúrát csinálok betadine kúpból, és az orvos mondta hogy utána flóra helyreállítózzak- azt mondta rá 2. napra elkezdhetem ahogy abbahagytam, csak tartok tőle hogy mivan ha abban az 1 napban elkezdek gombásodni. Szóval én köv. hét hétfőn este teszem fel az utolsót és első flóra helyreállító szemet szerda este kéne feltennem vagy inkább kedd este? Mi a biztosabb? ráadásul azt mondta a doki, hogy tudja hogy a dobozon az van hogy egymás után kell feltenni a flóra helyreállító kúpokat, de inkább csak heti 1-et tegyek.


Szerintetek ez rendben? de leginkább az érdekelne hogy mikor kezdhetem el annak a felhelyezését.


Köszönöm!


2020. márc. 30. 09:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem kellene erre ennyire rágörcsölnöd. 1 nap alatt nem leszel gombás, amúgy a helyedben nem hallgatnék az orvosra. 14 nap Betanide kiírt belőled mindent, 4-5 napig minden nap használnám a hüvelyflóra helyreállítót, és utána elég hetente 1x.
2020. márc. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!