Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Láthatóan meg van duzzadva a...

Láthatóan meg van duzzadva a belső és külső szeméremajkaim. Ég egy picit és talán mintha sebes is lenne a gátamnál (de csak mikrosebek). Mitől lehet ez? Semmit nem csináltam máshogy mint eddig

Figyelt kérdés

Utoljára tizenéves koromba éreztem ezt az óvszertől, irritálta, de nem is használtam azóta.

Most viszont sejtelmem sincs mitől de már lassan 1 napja duzzadt... piros és sajog. Folyásom is volt, fehér és gél állagú.

Nem tapasztaltam még ilyet. Esetleg valaki más? Csak csütörtökön tudok legközelebb dokihoz menni.


2020. márc. 31. 06:56
 1/5 A kérdező kommentje:
De csináltam, volt fertőzésem nem rég és kaptam rá antibiotikumot és gombaölőt is. Most pedig szedtem egy másik antibiotikumot hugyúti fertőzésre. Ez kb az előző 2 héten történt.
2020. márc. 31. 06:59
 2/5 A kérdező kommentje:
És borotváltam de azt mindig szoktam.
2020. márc. 31. 07:03
 3/5 anonim ***** válasza:
25%
Tüzelsz.
2020. márc. 31. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gomba... a folyás legalábbis arra utal, akár ez is okozhat enyhe lokális gyulladást, de lehet szimpla irritáció. Válts másik tusfürdőre / intim mosakodóra és Canesten.
2020. márc. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, kipróbálom, ahogy telik a nap én is arra gyanakszom.. :( köszönöm!
2020. márc. 31. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!