Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Női nem szerv tisztításánál a...

Női nem szerv tisztításánál a hüvelyen és a hüvelybemeneten kívül eső többi részt meg lehet mosni (vízzel és szappannal)? A hüvelyt tudom, hogy nem lehet, de pl. a külső szeméremajkak belső részét

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 21:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
A húgycsőnyílásnál sem ajánlott, mert iszonyúan tud csípni. Kívül moshatod szappannal, de belül ne.
2011. dec. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Igazad van, a húgycsőnyílásnál se.

Belül = hüvelyen belül? ott nem is mosom

Mit értesz azalatt, hogy kívül? A szeméremdomb vagy a hüvelyen kívül?

2011. dec. 30. 23:28
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
EGyszerű: ami látszik kívülről, azt moshatod szappannal, de ne húzd szét. Ott csak vízzel vagy intim mosakodóval /de legjobb a víz/.
2011. dec. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
Ha egészséges vagy, akkor elég naponta a sima meleg víz.
2011. dec. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mióta az eszemet tudom megmosom szappannal is széthúzva, persze a hüvelybe fel nem nyúlok.De azért az ajkak belsejét meg kell különben lesz a tipikus túrós punci fújj.Intim mosakodó fertőzést okoz, soha sem volt még semmi ilyen problémám.
2012. jan. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Utolsó: én is így szoktam, reméle nem csináljuk rosszul... megkérdezhetem, hogy hány éves vagy? Én huszonéves vagyok, szerencsére nekem se volt még fertőzésem.
2012. jan. 11. 22:50
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én el se tudom képzelni, hogy ne mossam meg a kisajkaimat vagy a nagyajkaim belső felét. O_o Főleg nyáron, edzés után vagy ha épp megvan. Fujj. De amúgy anya is mindig megmosta nekem, így tanította és védőnő. :D

Én általában használok lactacydot, de van, hogy nem, soha nem volt még fertőzésem.

21 éves vagyok.

2012. márc. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
utolsó: persze, vízzel mindenképpen megmossuk ott is, csak valaki nem használ belül szappant csak sima vizet
2012. márc. 6. 23:40
 9/12 anonim ***** válasza:
Jaaaa, így okébb a dolog. :D
2012. márc. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
:) De akkor te hogy szoktad mosni? Szappanozod is a nagyajkaknál belül?
2012. márc. 7. 00:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!