Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A termálvizes fürdők mennyire...

A termálvizes fürdők mennyire veszélyesek fertőzés szempontjából?

Figyelt kérdés

Hamarosan fogok menni egy termál vizes strandra,de attól félek,hogy nem veszélyes-e nagyon fertőzések szempontjából a víz.Gondolom hogy a meleg vízben jobban szeretnek lenni a gombák,bacik,de közben sokszor hallom,hogy nőgyógyászati fertőzésekre ajánlják a termál vizet.Mi az igazság?Nme szeretnék elkapni semmi fertőzést,gombát.WC-kre sosem ülök rá,inkább guggolok,van,hogy még itthon sem.

16/L


2010. júl. 26. 14:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha betartasz pár szabályt, akkor nem lesz gond.

1.Menzesz előtt, és után pár napig nem javasolt.

2.Ha kijöttél a medencéből, menj el pisilni. Ha kell, ha nem.(persze csak úgy ahogy mondtad, guggolva)

3.A fürdőruhád ne rajtad száradjon meg, vigyél egy másikat, és az vedd fel napozáshoz.

4.A medencéből kijövet mindig zuhanyozzál le.

Én egy kis canesten krémmel is be szoktam kenni magam, de én alapból érzékenyebb vagyok az ilyen fertőzésekre.Jó szórakozást!

2010. júl. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!