Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati vizsgálatnál...

Nőgyógyászati vizsgálatnál bejöhet velem a barátom? Esetleg tininőgyógyásznál is ott lehet velem? Vagy kint meg kell várnia a váróteremben?

Figyelt kérdés

Volt már olyan valakinél, h bemehetett a barátja/férje a nőgyógyászati vizsgálatra???

Milyen véleménnyel vannak a dokik erről?


2010. júl. 26. 14:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

A vizsgálatnál nem lehet benn senki veled az orvoson (és esetleg az asszisztensen) kivül. A beszélgetés- részénél igen, de maga a vizsgálaton nem, mert az túl intim dolog.


Miért kérdezed,szeretnéd, ha ott lenne valaki, vagy félsz ettöl?

2010. júl. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%

egyszer láttam, ahogy a kis tini párocska bement a dokihoz, fél perccel később a srác már jött is ki, mert nem engedték, hogy bent legyen.

amúgy engem zavarna, ha a barátom ott állna mellettem,míg a doki vizsgál.

2010. júl. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A nőgyógyászati vizsgálat alatt nem lehet benn veled a barátod, de még az édesanyád sem. A váróig elkisér, és ott szépen türelmesen kivárja, mig téged kikérdeznek, megvizsgálnak.
2010. júl. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet ott és szerintem fölösleges is. Zavarna csak, idegesítené a dokit és az sem biztos, hogy kellemes lenne neki a látvány. Maradjon csak kint a váróban, mindkettőtöknek jobb lesz. Maxumim terheségnél, ott is ulrtahangnál lehett ott a pasi, a turkálós résznél még akkor sem. Hidd el, semmi szükség rá!
2010. júl. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!!! Igen félek egy picit :$

De talán jobb is ha nem jön be velem... :)

2010. júl. 26. 14:59
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Első alkalommal engem is elkísért a párom. Természetesen kint várakozott. A vizsgálat olyannyira nem nagy durranás, hogy utólag nem is értem, miért citáltam el szegény egyáltalán! :))))
2010. júl. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%
Miért ne lehetne? Nekem mindig ott van a párom.Sőt amig kisebb voltam(16-17éves) addig az édesanyám volt ott velem.Neki is ugyanaz a dokija mint nekem. S barátnőmnek is javasoltam azt a dokit,elkisértem a dokihoz de akkor a doki mondta hogy ne menjek be.Elmondtam hogy miért mentünk,megkérdezte a doki minden oké-e velem,kell-e recept/velünk és megvártam kint a lányt. (Családi nődoki,anyunak,tesójának és nekem is ő a nődokink)
2010. júl. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%

párom kis kiváncsi,a dokim meg jófej,engedte egyszer h bejöjjön,vizsgálat közben is bennvolt,nézhette,doki közben magyarázott neki,hogy miket csinál


valoszinű nem volt szabályos,de doki ezeréve család jó barátja,igy engedte

párom meg kiváncsi volt,hát nézze,jöjjön,engem nem zavart

2010. júl. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
De jó!!! Annyira szeretném én is!!! De ez neki is nagy trauma lenne nem csak nekem.... Hát,, kösszi mindenkitől
2010. júl. 26. 15:12
 10/17 anonim ***** válasza:
93%
Azt az orvost, aki nem engedi, hogy a beteg kívánságára bent legyen valaki, le kell cserélni.
2010. júl. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!