Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati vizsgálatnál...

Nőgyógyászati vizsgálatnál bejöhet velem a barátom? Esetleg tininőgyógyásznál is ott lehet velem? Vagy kint meg kell várnia a váróteremben?

Figyelt kérdés

Volt már olyan valakinél, h bemehetett a barátja/férje a nőgyógyászati vizsgálatra???

Milyen véleménnyel vannak a dokik erről?


2010. júl. 26. 14:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Bocsi,hogy offolok.

S mi van akkor,ha külön én szeretném,hogy anyukám bejöjjön velem?

Kicsit gáz,de én félek minden orvostól,szóval anyum szinte mindenhova elkísér (még pajzsmirigy ultrahangra,sebészetre is...)!

2010. júl. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
46%

16:22-es, ha gyerek vagy még, az nyilván más tészta. A gyereknőgyógyászat más. 15-16 év fölött viszont szerintem már gáz.


25/L

2010. júl. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez orvosfüggő. Ha normálisan megkéred, hogy had legyen bent a barátod, akkor remélhetőleg meg fogja engedni:)
2010. júl. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

16:22-es vagyok!

Jelenleg nincs gondom,nem is volt még hál'istennek.De ha lenne az elsőnél talán nyugodtabb lennék,ha bent lenne anyu is.Végül is ő is nő,tudja ezeket a dolgokat meg minden.

15/L

2010. júl. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Tudom h gáz de én már 16 elmúlta... Annyira félek a kórházaktól és a dokiktól!!! A fehér fény is kikészít!!!

Parázom és most megyek először.. neee... Tényleg ennyire cikii???? inkább akk megyek rendes nőgyógyászhoz....ohhh

2010. júl. 26. 19:16
 16/17 anonim válasza:
A párom velem volt a nőgyogyászati vizsgálaton,sokkal nyugodtab voltam ès nem voltam feszült,ès nèztem hogy a doki hogy vizsgál először vègig tudtam nèzni!Csak ajánlani tudom mindenkinek,igen is mindenkit biztatok arra hogy bent legyen a párja!Csak akkor vidd be a párodat ha tud viselkedni,ha nem akkor maradjon kint!Ha az orvos nem engedi,dokit kell váltani!
2015. aug. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
A párom velwm volt a nőgyogyászati vizsgálaton,amit úgy gondolok ha valakit szeretünk nem lehet semmit eltitkolni ha bármi gond van,ami rám tartozik az ugyan úgy a páromra is!Pèldául èn megleptem egy vizsgálattal,nem is sejtette mire fog menni :) egy urologia vizsgálatra elvittem ha nekünk menni kell nőgyogyászati vizsgálatra akkor nekik is urologiára!Ha nem megy be akkor többet nem jőhet nőgyogyászati vizsgálatra :) valamit valmièrt!!!Nekem be vált :)
2015. aug. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!