Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Feltudtam helyezni végre a...

Feltudtam helyezni végre a tampont, de valami mégse volt jó. Mi lehetett a baj?

Figyelt kérdés

Felhelyeztem, de nem mertem egészen mélyre tolni gondolom ez is volt a gond, már sokszor próbálkoztam vele most sikerült beljebb jutnom de gondolom mélyebbre kellett volna tolni, mert nagyon kényelmetlen volt és kicsit fájt és a betéten is volt vér. Hogy próbáljam meg legközelebb?

Meddig toljam be?

Tudom ezek olyan kérdések amiket már 600x feltettek...de segítsetek:)

Köszönöm^^


2010. júl. 26. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Az volt a gond, hogy nem raktad fel eléggé. Ezért szivárgott és ezért volt kényelmetlen. A mutatóujjaddal kell felrakni, egészen addig, amíg az egész mutatóujjad el nem tűnik benned.

A zsinór így is kilóg majd, ki tudod venni.

2010. júl. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
addig,amíg a zsinórból egy olyan 4-5cm van kívül, de legjobb hha arra figyelsz,h egyáltalán ne legyen kényelmetlen,nem is kell centikkel behatárolni ezt, úgyis érzed majd hha próbálkozol.
2010. júl. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) Igen erre gondoltam én is, hogy nem raktam fel elég mélyre, de nem mertem mivel kezdő vagyok így van bennem egy kis félsz de próbálkozok^^mert sokkal jobbnak találom a tampont mint a betétet.
2010. júl. 26. 15:46
 4/6 anonim ***** válasza:
igen bizonyára nem tetted fel eléggé...de ha nem mered, vagy ha fáj akkor az a megoldáh hogy leguggolsz és EGYENESEN feltolod...mert lehet hogy ha fáj akkor az zért van, mert hogy ferdén teszed fel....sikeres próbálgatásokat ;)
2010. júl. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm az ötletet...de olyan béna vagyok most először sikerült, utána is megpróbáltam nem sikerült...de próbálgatom. Lehet vicces de olyan nehezen találom meg a helyes utat:D
2010. júl. 26. 20:52
 6/6 anonim ***** válasza:
akkor próbálkozz tovább...emlékszem amikor legelőször használtam tampont, nem mertem feltolni én se volt olyan hogy leguggltam vagy valami és kicsuszott belőlem...mondjuk 4 éve menstruálok, és 4 éve használok tampont, de nekem se ment egyből. gyakolorj ;) na pusszantalak
2010. júl. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!