Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Feltudtam rakni a normált elsőre?

Feltudtam rakni a normált elsőre?

Figyelt kérdés
Mini nem volt itthon, és muszáj volt tampont használnom, így a normál mérettel próbáltam, és sikerült is. A kivételnél lehet gond? Esetleg annyira megduzzadhat, hogy nem jön ki?
2010. jan. 31. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj, az ég világon semmi baj nem lesz. Ha már teljesen megtelt, akkor könnyen ki fog csúszni a tampon, addig meg nem kell rángatni, ha érzed, hogy nem jó még...
2010. jan. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszer mindenkinek fel kell helyezni először a normált. Megtelve nagyon könnyen kicsúszik, ha meg rá akarsz segíteni ugrálj egy kicsit előtte, és akkor elmozdul ha már teli van.
2010. jan. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mért volt muszály?
2010. febr. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
am nem lesz gond nem olyan nagy a normál
2010. febr. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Úszásra kellett mennem. És már kicsit késésbe voltam, hirtelen nem jutott más eszembe mint, hogy normál tamponnal próbálkozom. Sikerült, de csak utána jutott eszembe mi van ha ki meg nem jön ki.
2010. febr. 1. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!