Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló miatt lehet...

Fogamzásgátló miatt lehet hüvelyszárazságom?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el a fogamzásgátlót. A harmadik hét felénél járok az első levélből és 2 napja hüvelyszárazságom van pecsételővérzéssel. A Vagisal készítményt használhatom ilyenkor?

2020. ápr. 1. 23:56
 1/4 A kérdező kommentje:
*vagisan készítmény :)
2020. ápr. 1. 23:57
 2/4 anonim ***** válasza:

Mire kell a vagisal?

Egyébként valószínű a fogamzásgátló miatt van, de pecsételőnél én ezt nem biztos, hogy megkockáztatnám.

2020. ápr. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A vagisan hormonmentes hüvelyhidratáló, a betegtájékoztató szerint nincs benne olyan szer, ami hatástalanítaná a fogamzásgátlómat, de meg szerettem volna kérdezni, hátha valaki tapasztalt már ilyet.

Sajnos az orvosomhoz nem tudok elmenni a helyzet miatt így teljesen tanácstalan vagyok...

2020. ápr. 2. 00:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Oh értem. Hát figyelj, mivel ez tabletta, szerintem simán használhatsz ilyet, nem befolyásolja a hatását egyáltalán. Engem max a pecsételő zavarna ebben az esetben, de az első levélnél még teljesen normális az ilyen. Viszont ha nem múlik, akkor lehet másik gyógyszerre kellene átváltanod

Nekem hüvelygyűrűm van, és igazából az se zárja ki sok esetben, hogy használjak valami hüvelyi készítményt. Viszont még nem fordult elő.

2020. ápr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!