Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Harmadik hónapja véres folyáso...

Harmadik hónapja véres folyásom van. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Soha nem volt gond a menstruációmmal, 30 naposak a ciklusaim, nincsenek görcseim és a mennyisége is normális. Januárban kezdődött, állandó vizelési ingerem volt, naponta 8-10szer jártam mosdóba. Nőgyógyásznál jártam, ahol vastag méhnyálkahártyát látott, a ciklusom felénél. Voltam magán rendelésen ezt követően egy héttel, ott már fele akkora sem volt a nyálkahártya. Viszont a vizelési panasz nem múlt, két hetente azóta is visszatér és vele egyidőben a folyásomban véres csík is megjelenik. Menstruáció előtt is és után is. Mitől lehet ez? Orvoshoz a járvány miatt esélyem sincs menni.
2020. ápr. 4. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Vizelési panaszra sok folyadék és napi 2*3 gram Cvitamin, legalább 1,5 hétig

A c vitamin felesleg vizelettel ürül és nem szeretik a savas vizeletet a húgyúti fertőzést okozó bacik

Emellett intim higiénia, mivel nagy eséllyel e-coli fertőzésed van - sima szappan és lactofeel gél (de erröl beszélj a patikussal)

De igyekezz minél előbb eljutni a háziorvosodhoz!

2020. ápr. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja és a sok c-vitamin okozhat vesekövet, ha hajlamod van, ez esetben óvatosan és inkább 1 *3 g
2020. ápr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!