Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gond lenne? Mitől van barnás...

Gond lenne? Mitől van barnás folyásom? Valaki segítsen!

Figyelt kérdés

Május 25.-én volt egyszeri hasmenésem,(szombat), a barátommal pedig június 2.-án voltam együtt, mivel számításaim szerint letelt az egy hét, így kiegészítő védekezés nélkül voltunk együtt.

Másnapra kevés véres folyásom volt, tegnap semmi gondom nem volt, ma ismét barnás folyás volt a bugyimon.

A fogamzásgátlót rendesen szedtem és körülbelül 1 éve szedem. Mi lehet a baj? Nőgyógyászhoz mostanában nem jutok el, ezért szeretném ha valaki mondana valamit, akár tapasztalatot.


2019. jún. 4. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Mikor vetted be az elsőt ebből a levélből ?
2019. jún. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
9 napja
2019. jún. 4. 13:12
 3/4 A kérdező kommentje:
A hasmenés gyógyszerszüneti napon volt.
2019. jún. 4. 13:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát, nézd, megmondani igazából orvos tudja. A hasmenés/hányás azért gond, mert ilyenkor a tabletta kijut a szervezetedből, mielőtt a szükséges hormon felszívódott volna belőle. Azaz tablettamentes napon nyugodtan mehet a hasad ;)


Megeshet, hogy csak amolyen orrvérzés, azaz valamitől elpattant egy ér. Ha nem múlik el magától vagy visszajön, akkor mindenképp beszélj orvossal. (Ha "gond" alatt terhességet értesz: a méhbe való beágyazódás kb. egy héttel a fogantatás után történik, tehát ez úgy emberi számítás szerint max. egy korábbi szeretkezés következménye lehetne.)

De ha továbbra is valami rendellenességet tapasztalsz, akkor majd látogass el orvoshoz, mert ezt internetes laikus tanácsadással nem lehet megoldani.

2019. jún. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!