Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez most hüvelygomba vagy...

Ez most hüvelygomba vagy valami másfajta fertőzés?

Figyelt kérdés
Már lassan fél éve kijön rajtam, hogy "ott lent" kiszárad, sebes lesz, és úgy néz ki, mintha meg lenne vágva egy picit...Viszket is kicsit, meg csíp, ha pl. fürdök (általában napi 2-szer) Óvatos vagyok mindig, mikor oda nyúlok (tiszta kézzel...) Mi lehet ez és mitől jöhet elő? (Eddig még nem mertem elmenni orvoshoz vele)
2010. júl. 26. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nem gomba, hanem valami más fertőzés. Ne húzd tovább, menj el nőgyógyászhoz, nehogy komolyabb fertőzést szedj össze.
2010. júl. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
flucinar t kenőcs megoldja
2010. júl. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Septimius ***** válasza:
Ez a gombánál jóval súlyosabbnak tűnik! Mi az, hogy nem mersz elmenni az orvoshoz? Ő csak segíteni fog rajtad, ne a GYIK-től várd, hogy meggyógyulj! Az orvos csak a munkáját végzi, lefogadom, látott már ennél cifrábbat is, úgyhogy ne szégyelld, irány a nőgyógyász!
2010. júl. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Lehet kicsit félre fogalmaztam: nem fél éve tart, hanem kijön rajtam és elmúlik 3-4 nap múlva. Utána 3-4 hét után megint kijön...és így tovább...Sajnos a héten már nem tudok elmenni dokihoz, de következő hétre tuti elmúlik. Nem kéne "megvárnom", hogy megint kijöjjön, hogy lássa, hogy nézek ki?
2010. júl. 26. 19:38
 5/7 Septimius ***** válasza:
Szerintem nem, mert kenetet vesz és abból meg tudják mondani a laborosok, hogy milyen baci van benne. Plusz meg is fog kérdezni, hogy mik a tünetek, és ha elmondod neki, h ezek, akkor valószínű úgyis tudni fogja, mi a bajod.
2010. júl. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem ez inkább valami herpesz-félének tűnik.

De biztosan nem gomba, a gomba iszonyatosan viszket, viszont nem sebes.

2010. júl. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ma még csak hétfő van, és már a héten biztosan nem tudsz elmenni az orvoshoz? Ennél azért komolyabban kéne venned a gondot. Az elhanyagolt nőgyógyászati problémák meddőséget is okozhatnak, gondolom ezt nem akarod.
2010. júl. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!