Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba fertőzés után...

Hüvelygomba fertőzés után normális a barna folyás?

Figyelt kérdés
Antibiotikumot kellett szednem, és gombás lettem. Canesten combival szépen helyrejött, de most pár nap után kis barna folyásom van, olyan mint menses előtt. Ez belefér, vagy valami gyulladásom is lett? Nem fáj a hasam, és a mensesem is soká lesz. Van valakinek hasonló tapasztalata?
2010. márc. 13. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem van, volt!!:(

Nagyon sokára tudták helyrehozni amit az antibiotikum "ott" lennt tönkretett!( Először kellett vennem 4 kapszulát ami visszaállította a flourát ott lennt!Canesten krémet,KLION kúpot kaptam!Nem lett teljessen rendbe ettől sem:(

Ezután visszamentem a nőgyógyászomhoz és adott egy krémet amit további 10 napon keresztül kellett a hüvelyembe befecskendezni!Nekem és a páromnak is KLION-t kellett szednünk!!!

Jobbulást neked!

2010. márc. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
77%
Annyit tudok mondani, hogy nekem egyszer volt eddig hüvelygombám(még nem menstruáltam akkor), és nem volt utána barna folyásom...szerintem menj el nőgyógyászhoz... az ilyesmit komolyan kell venni, nagy a tét...
2010. márc. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

énis pont így jártam.

először hüvelygomba,aztán mikor elmúlt a gomba, jött a barnafolyás. a barnafolyás a menstruáció előtt jelentkezik. nálam ez pontosan így is volt. 2 napra rá megjött :S

2010. márc. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mennyi idő alatt múlt e a gombátok? én is azzal szenvedek... :( nagyon dúrva... kívül-belül
2011. dec. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!