Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek baj van, vagy ez...

Szerintetek baj van, vagy ez igy normalis?

Figyelt kérdés

szoval huvely gombam van/ volt es vettem ilyen canesten 3 napos gyogyszert amitol elvileg 3 nap alatt elkene mulnia, mar enm viszketek csak mindig feher trutyi van bugyimon tole es a szex is ugyan olyan kellemetlen:(

szerintetek mi lehet?

valamit rosszul csinaltam?

vagy ez normalis?


2010. júl. 26. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet nem gombás fertőzésed volt, hanem vmi más. Orvoshoz kellene inkább elmenned. Amúgy canestenre is úgy tudom rá van írva, hogy első használat előtt orvoshoz kell fordulni.
2010. júl. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem gombád volt, hanem baktérium, nem jó rá a Canesten. És ha nem múlik el a 3 Canestentől, úgyis dokihoz kell menned, ez ugye rajta van a papírján.

Megjegyzem a párodat is kezelni kell, különben ha meggyógyultál, visszakapod tőle. Akkor is fertőzött, ha neki nem okoz tünetet, akármid van.

Állati nagy felelőtlenség betegen szexelni, ha szeretnéd a barátodat, nem tennék ki fertőzésnek, hanem vigyáznál rá meg az egészségére.

2010. júl. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!